سوالات متداول

 • چگونه می توان از طریق وبسایت نرخ آنلاین دریایی دریافت نمود؟

  برای دستیابی به نرخ آنلاین دریایی می توانید از مسیر زیر استفاده نمایید:

  • از منوی خدمات ما زیرمنوی حمل های دریایی – کانتینری ، استعلام قیمت را انتخاب نموده و سپس در صفحه باز شده ، برای کالای معمولی، کشور مبدأ و بندر مبدأ و سپس کشور مقصد و بندر مقصد را از لیست اسامی موجود انتخاب نمایید. پس از انتخاب سایز و نوع کانتینر روی گزینه دریافت قیمت حمل کلیک نمایید.
  • برای رزرو کانتینر استعلام خود را از همین بخش از طریق گزینه استعلام قیمت ارسال نمایید.

   نکته : چنانچه بندر مورد نظر شما در لیست موجود نبود از طریق گزینه ارسال استعلام قیمت ، استعلام خود را با ذکر جزئیات کامل برای این شرکت ارسال فرمایید تا در صورت وجود سرویس ، نرخ مربوطه به شما اعلام و نیز به لیست قیمت ها اضافه گردد.

   اگر کالای شما خطرناک است پس از انتخاب، کلیه مشخصات کالای خود را وارد و استعلام خود را ارسال فرمایید تا در اسرع وقت حضورتان اعلام گردد.

  • همچنین شما می توانید استعلام قیمت خود را از قسمت سمت چپ پایین صفحه اصلی برای این شرکت ارسال فرمایید.

 • چگونه می توان از طریق وبسایت نرخ حمل کامیونی استعلام نمود؟

  جهت ارسال استعلام حمل زمینی، از طریق منوی خدمات ما زیرمنوی حمل های زمینی- کامیونی ، استعلام قیمت را انتخاب نموده و پس از پر کردن کامل فرم بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید.
  همکاران ما به محض ملاحظه پیام شما و دریافت نرخ مناسب از طریق ایمیل، نرخ مربوطه را به شما اعلام خواهند نمود.

 • چگونه می توان از طریق وبسایت نرخ حمل هوایی استعلام نمود؟

  جهت ارسال استعلام حمل هوایی، از طریق منوی خدمات ما زیرمنوی حمل های هوایی ، استعلام قیمت را انتخاب نموده و پس از پر کردن کامل فرم بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید.
  همکاران ما به محض ملاحظه پیام شما و دریافت نرخ مناسب از طریق ایمیل، نرخ مربوطه را به شما اعلام خواهند نمود.

 • کارکرد بخش تامین منابع انسانی به چه صورت است؟

  خدمات این قسمت کاملا رایگان بوده و برای خدمت به کارفرمایان و کارجویان محترم طراحی گردیده است تا علاقمندان به فعالیت در شرکت های بازرگانی بتوانند از این طریق به شرکت های مناسب و فعال معرفی شوند.

  زیر منوی تامین منابع انسانی شامل دو فرم است:

  1. فرم کارجویان

  2. کارجوی عزیز، شما در این قسمت می توانید با درج مشخصات کامل خود، ما را در ارائه خدمات در امر کاریابی یاری فرمائید.

   مشخصات شما پس از تطبیق با نیاز کارفرمایان در اختیار کارفرمایان محترم قرار خواهد گرفت و آنها مستقیما با شما تماس برقرار خواهند کرد.

  3. فرم کارفرمایان

  4. کارفرمای محترم، شما می توانید در این قسمت مشخصات پرسنل مورد نیاز خود را اعلام فرمائید. ضمن مطابقت با رزومه های دریافتی ، افراد مورد نظر پس از مصاحبه و بررسی اولیه در صورت داشتن صلاحیت های اخلاقی و حرفه ای به صورت رایگان به شما معرفی خواهند گردید.

 

^