درباه‌ی دریا کالاران

شرکت حمل و نقل بین المللی لجستیک دریا کالاران با بیش از 18سال سابقه با در اختیار داشتن کلیه مجوزهای مربوطه از وزارت راه و ترابری، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ICC ایران، انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین المللی ITCA ، عضویت در فـدراسیون بین المللی فورواردرهای جهـان FIATA ،آمادگی جهت هرگونه حمل محموالت صادراتی و وارداتی در قالب سرویس های دریایی ، زمینی ، هوایی و ریلی ذیل را دارا می باشد.

بیشتر بخوانید ...

شرکت حمل و نقل بین المللی لجستیک دریا کالاران با بیش از 18سال سابقه با در اختیار داشتن کلیه مجوزهای مربوطه از وزارت راه و ترابری، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ICC ایران، انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین المللی ITCA ، عضویت در فـدراسیون بین المللی فورواردرهای جهـان FIATA ،آمادگی جهت هرگونه حمل محموالت صادراتی و وارداتی در قالب سرویس های ذیل را دارا می باشد: 

حمل دریایی توسط کانتینرهای 20 و 40 فوت ،کانتینرهای مخصوص و کشتی های فله بر از تمام نقاط جهان به مقصد بنادر جنوبی و شمالی و بالعکس، سرویس حمل ونقل خودرو(RORO ،(لوازم و متعلقات شخصی، چارتر، بالک. 

حمل هوایی توسط خطوط هوایی معتبر، خدمات صادرات و واردات، انجام کلیه امور اداری بار، تنظیم اسناد، انبار کردن، جابجائی، بارگیری و تحویل بار، ارائه خدمات کارگو و سرویس اکسپرس. 

حمل زمینی مستقیم بوسیله کامیونهای دربست ایرانی و خارجی به صورت Door to Door ،دریافت کاال از انبار فروشنده و تحویل در انبار خریدار، حمل یکسره به تمام نقاط کشور، حمل کاال های گروپاژ و خرده بار از تمام نقاط دنیا به تمام شهرهای ایران، حمل سریع و آسان در کوتاه ترین زمان. 

حمل و نقل ریلی با داشتن واگنهای امدادی، مسقف، لبه بلند، لبه کوتاه، مخزن دار و فله بر. حمل انواع مواد معدنی، مواد سوختی، روغنی و دپوی نفتی، غالت، خوراک دام، سیمان، سنگ آهن به مقاصد داخلی و بنادر جهت صادرات، حمل انواع کاالهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی. ارائه کلیه خدمات حمل ریلی بین المللی از جمله امور فورواردری، تشریفات عملیات تخلیه و بارگیری، بسته بندی و انبارداری، گمرکی و ترخیص کاال محموالت و حمل با واگنهای مخصوص حمل خودرو.  

ترانزیت کاال از کلیه بنادر جنوبی کشور به گمرکات داخلی و کشورهایCIS 

انجام امور بازرگانی – خرید و ترخیص کاال،کلیه امور تجاری بصورت کامل )از خرید تا تحویل درب انبار ایران( و نیز ارائه کارت حق العملکاری گمرکی قابل ارائه به مشتریان محترم می باشد.